Laboratorium na miarę

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym, zdolnym do prowadzenia badań w zgodzie z najnowocześniejszymi standardami. Posiadamy aktualny certyfikat GMP w zakresie badań produktów farmaceutycznych przeznaczonych dla ludzi.


Oferta


Zajmujemy się przeprowadzaniem prac naukowo-badawczych na potrzeby własne jak i wykonywaniem analiz kontraktowych dla sektorów: farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego oraz pokrewnych. Jako spółka spin-off działamy we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi co daje nam niemal nieograniczony dostęp do aktualnej wiedzy naukowej i najnowocześniejszych technologii badawczych. Zakres oferty oraz świadczonych przez nas usług obejmuje:

Contract Testing Organisation
Badania GMP
Badania R&D
Szkolenia
Consulting
Audyty

Kliknij tutaj, aby przejść do szczegółów oferty.

O nas

Nasi partnerzyKontakt


Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasze dane kontaktowe wraz z lokalizacją laboratorium na mapie znajdziesz poniżej.

Skontaktuj się z nami poprzez jeden z następujących kanałów:

Lokalizacja
(Laboratorium):

Ul. Marii Konopnickiej 52
99-300 Kutno

Lokalizacja
(Siedziba):

Ul. Jana Muszyńskiego 2
90-151 Łódź

Tel.:

606 333 694

Godziny pracy

Pon. - Pt. : 08:00 - 16:00
Sob., Niedz. : Zamknięte


Fundusze europejskie


Fundusze europejskie

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Nazwa Beneficjenta:
MT LABORATORIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tytuł projektu:
Poszerzenie oferty laboratorium analitycznego o wytwarzanie surowców farmaceutycznych (rozsypywanie substancji aktywnych oraz produkcja podłoży maściowych opartych na naturalnych składnikach) wraz z dedykowanym oprogramowaniem dla farmaceutów i lekarzy.

Cel projektu:
Celem inwestycji jest przywrócenie przychodów i wyniku finansowego spółki do czasu sprzed pandemii, a także uczynienie jej bardziej odporną na kolejne kryzysy. W trakcie pandemii spółka utraciła możliwość zarabiania na badaniach zleconych przez firmy farmaceutyczne z uwagi iż prowadzenie audytów wymaga wizyty w przedsiębiorstwie audytowanym. Możliwość odbudowy pozycji finansowej spółki i uczynienie jej bardziej odporną na kryzysy jest poszerzenie oferty o substancje aktywne wykorzystywane w lekach recepturowych, podłoża maściowe, a następnie stworzenie narzędzia informatycznego ułatwiającego sprzedaż nowej oferty.

Planowane efekty:
W wyniku realizacji projektu poszerzona zostanie oferta o wytwarzanie surowców farmaceutycznych, koncentrując się na rozsypywaniu substancji aktywnych oraz produkcji podłoży maściowych opartych na naturalnych składnikach. Efekt inwestycji zostanie wzmocniony poprzez stworzenie dedykowanego oprogramowania dla farmaceutów i lekarzy, które ułatwi wypisywanie recept po stronie lekarza i wytwarzanie leku recepturowego po stronie farmaceuty.

Wartość projektu (całkowita):
420 869,10 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:
290 844,50 PLN

nitrozoaminy
Znak Funduszy Europejskich z nazwą programu, barwy RP z nazwą „Rzeczpospolita Polska” oraz znak Unii Europejskiej z nazwą funduszu.