Laboratorium oferujące analizy oraz badania w standardzie GMP

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym, zdolnym do prowadzenia badań w zgodzie z najnowocześniejszymi standardami. Posiadamy aktualny certyfikat GMP w zakresie badań produktów leczniczych, produktów importowanych oraz certyfikacji serii.

Pomaganie

Naszą misję definiuje jedno słowo. Wierzymy w realizację ambitnych celów biznesowych poprzez dalece niebiznesowe i niemodne dziś narzędzie jakim jest pomoc. Zarówno po stronie popytu jak i podaży każdy, bez wyjątku każdy biznes tworzą ludzie, po obydwu stronach biznes indukują ich potrzeby, a zaspokajanie tych potrzeb, pomaganie innym oraz sobie nawzajem, materializuje i ostatecznie monetyzuje biznes.

Wyznaczamy kierunki, przekraczamy oczekiwania

Tworzymy rozwiązania i standardy poza zasięgiem konkurencji, tworzymy rozwiązania i standardy z pozoru poza własnym zasięgiem, marzymy, stawiamy cele, planujemy, realizujemy.

Strategia

Jasne definiowanie mierzalnych celów, przypisywanie im jednoosobowych odpowiedzialności oraz realnych terminów realizacji w formacie DD/MM/RRRR.

Wartości

Wzajemny szacunek jest fundamentem na którym stawiane są kolejne piętra naszej piramidy organizacyjnych wartości. Otwartość, Doskonałość operacyjna, Elastyczność stanowią poziom pośredni ponad którym znajduje się Jakość. Wszystko co robimy, niezależnie od tego czy finalnie ubieramy te działania w produkt czy w usługę, każda czynność dokłada do końcowej jakości i tworzy tą jakość, na każdym etapie każdego procesu.

Piramida Wartości

Oferta

Zajmujemy się przeprowadzaniem prac naukowo-badawczych na potrzeby własne jak i wykonywaniem analiz kontraktowych dla sektorów: farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego oraz pokrewnych. Jako spółka spin-off działamy we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi co daje nam niemal nieograniczony dostęp do aktualnej wiedzy naukowej i najnowocześniejszych technologii badawczych.

Zakres oferty produktowej oraz świadczonych przez nas usług obejmuje:

Contract Testing Organisation

Badania GMP

Badania R&D

Szkolenia

Consulting

Audyty

Kliknij tutaj, aby przejść do szczegółów oferty.

Tło oferta
nitrozoaminy

Nasi partnerzy

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasze dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Dane kontaktowe


Lokalizacja
(Laboratorium)

Ul. Marii Konopnickiej 52
99-300 Kutno

Formularz kontaktowy

Wyślij nam wiadomość!


Trwa ładowanie...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

* Pole wymagane